Nasıl ve neden saldırıya uğradım?

Seçim güvenliği tartışmalarına ışık tutması için yaşadıklarımı paylaşarak tarihe not düşmek istiyorum: Tomar tomar seçmen kâğıdıyla başkalarının yerine oy kullanmak için gelenlere oy kullandırmayınca ortamı gerdiler.

DEVAMINI OKU »

İnsan eliyle yaratılan kıyamet!

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlere ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan CHP İstanbul Milletvekili Dr. Ali Şeker, “6 Şubat Depremi asrın felaketi değil; adeta insan eliyle yaratılan bir kıyamettir” dedi.

DEVAMINI OKU »

“Cerrahpaşa mezar olmasın!”

İstanbul Tabip Odası, deprem tehlikesini hatırlatarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nin depreme dayanıklı hale getirilmesi çağrısında bulundu, “Cerrahpaşa mezar olmasın” diye seslendi. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 2016 yılında yeniden yapım sürecine…

DEVAMINI OKU »

“Resmi verilere göre; 2021 yılında 15 yaş altındaki 117 çocuk doğum yaptı!”

CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, TBMM Genel Kurulu’nda; 2021 yılında 13 bin 139 kız çocuğunun evlendiğini ve 7 bin 199 çocuğun doğum yaptığını belirterek, “117’si 15 yaş altındaki çocuklar. Vicdanınız kaldırır mı bilmem ama 4 çocuk ikinci çocuğuna 15 yaşından önce sahip oldu. Kim görevini yapmadı da bu çocuklar ikinci çocuğunu yapabildi?” dedi.

DEVAMINI OKU »

© 2020, Dr. Ali Şeker. Tüm hakları saklıdır.