Bakan’ın okulu moloz yığını oldu

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Sağlık Bakanlığı’na ilişkin bütçe görüşmeleri sırasında CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın da ihtisas eğitimini yaptığı Cerrahpaşa Üniversitesi’nin içler acısı halini bakana gösterdi.

DEVAMINI OKU »

CHP heyetinden Taksim saldırısında yaralananlara ziyaret

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ve CHP İstanbul milletvekilleri; Turan Aydoğan ve Ali Şeker, patlamada yaralı kurtulan yurttaşları tedavi altına alındıkları Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ziyaret etti. Altay “Terör saldırılarına karşı birlik beraberlik içinde olacağız…

DEVAMINI OKU »

CHP Heyeti bombalı saldırı noktasına karanfil bıraktı

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, beraberindeki heyetle birlikte İstiklal Caddesi’nde patlamanın meydana geldiği yere giderek karanfil bıraktı. Altay, “Dünyaya sesleniyorum. Türkiye teröre boyun eğmeyecektir. Bu tür saldırılarla Türkiye’de arzu ettiğiniz kaos ortamı yaratılmayacak.

DEVAMINI OKU »

Yeşilimize çökenlere geçit vermeyeceğiz

Kredi ve imar usulsüzlüğü iddiaları ile tartışma yaratan İstanbul Göktürk’teki Kemer Country’nin golf sahalarında başlayan inşaat hazırlıklarına karşı çevre sakinleri eylem yaptı. “Yeşilimize çökenlere geçit vermeyeceğiz” diye isyan eden site sakinlerinin eylemine, CHP’li ve İYİ Partili…

DEVAMINI OKU »

Yetersiz Tren Seferleri Vatandaşı Mağdur Ediyor

CHP İstanbul Milletvekili Dr. Ali Şeker, başta İstanbul – Ankara arası tren seferleri olmak üzere, yurt genelindeki tren seferlerinin azlığını ve kapasitesinin düşüklüğünü Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na yönelttiği soru önergesi ile Meclis gündemine taşıdı.

DEVAMINI OKU »

© 2020, Dr. Ali Şeker. Tüm hakları saklıdır.